چکیده: درایلاین ، پلی ساکارید استخراج شده از مخمر نان است. ویژگی ها: دفاع طبیعی پوست را تقویت می کند. از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش محافظت می کند. اریتم و قرمزی پوست را کاهش می دهد. به کاهش ترک های حاملگی (استرچ مارک) کمک می کند. ؛ مکانیسم: افزایش سنتز کلاژن
درایلاین
درایلاین
سربازان سیستم طبیعی دفاع از پوست (که سلولهای لانگرهانس و کراتینوسیت ها هستند) دیگر قادر نیستند با دست خالی به مبارزه ادامه دهند. سیستم طبیعی دفاع از پوست در نبرد با خیل عظیم سپاهیان دشمنی که روز به روز به تعدادشان افزوده می شود، یک مبارزه محکوم به شکست را ادامه می دهد! سپاهیان این دشمن پس از غلبه بر سیستم طبیعی دفاع از پوست، زیبایی پوست را به غنیمت برده و پیری زودرس را جایگزین آن می کنند.
سربازارن سیستم دفاع از پوست
سربازارن سیستم دفاع از پوست
پوست انسان همانند سپری، بدن را در برابر آسیب های محیط بیرون محافظت می کند. عوامل آسیب رسان مختلفی (مانند پرتوهای فرابنفش آفتاب) در محیط وجود دارند که روزانه به پوست حمله نموده و سلامتی آن را تهدید می کنند. اما سیستم طبیعی دفاع از پوست با این عوامل مقابله نموده و اثر آنها را خنثی می نماید. امروزه به علت تغییراتی که در سبک زندگی بشر بوجود آمده این عوامل آسیب رسان شدیدتر شده اند. آلودگی هوا و استرس های روانی موجب تضعیف پوست و شتاب دادن به فرایند پیری پوست می گردند. کمپانی لوکاس مایر با تولید یک اسلحه قدرمتند و پیشرفته بیولوژیکی به نام درایلان، سربازان سیستم طبیعی دفاع از پوست را تجهیز نموده تا با دست پر به میدان مبارزه رفته و به دفاع از پوست ادامه دهند.
سلاحی قدراتمند برای مبارزه با پیری پوست
سلاحی قدراتمند برای مبارزه با پیری پوست
درایلاین پلی ساکارید بسیار خالصی است که از غشاء مخمر نان (ساکرومایسیس سرویسیه ) استخراج می شود. این پلی ساکارید که یک «ملکول محافظ » به شمار می رود، عملکرد دوگانه ای در مبارزه با پیری پوست دارد:

• پیشگیری برای پوست های جوان
• ترمیم برای پوست های سالخورده.

پیشگیری و ترمیم
برندهای صاحب نام و بزرگی چون لانکوم ، ایوسن لورنت ، نیناریچی و فیتومر از درایلاین به عنوان ماده موثره در فرمولاسیون های خود بهره برداری می کنند.

 



استابلایزر دوغ استابلایزر چیست استابلایزر پنیر پیتزا فروش استابلایزر مواد غذایی استابلایزر دوغ استابلایزر مواد غذایی استابلایزر در لبنیات استابلایزر بستنی مضرات استابلایزر مواد غذایی استابلایزر ماست هیدروکلوئیدها امولسیفایر در صنایع غذایی چیست استابلایزر کشش پذیری پنیر پیتزا استابلایزر دوغ استابلایزر چیست استابلایزر پنیر پیتزا فروش استابلایزر در مواد غذایی استابلایزر دوغ استابلایزر استابلایزر مواد غذایی استابلایزر دسر استابلایزر در لبنیات استابلایزر کشک استابلایزر بستنی مضرات استابلایزر بستنی استابلایزر مواد غذایی استابلایزر شیر کاکائواستابلایزر ماست استابلایزر خامه هیدروکلوئیدها استابلایزر پنیر پیتزا امولسیفایر در صنایع غذایی چیستاستابلایزر ماست استابلایزر